27 Nisan 2015 Pazartesi

...UZUN BİR ARA...

Bu ara yazılara baya bir ara verdik... Ve bu arada bazı şeyler düşündük ve de İnsana DAVET blog sitesine birazcık ya da uzun bir ara vermeye karar verdik... İnsan yazdığını yapamazsa vicdan azabından ruhu acı çeker... Biz insanlar hakk olan  verdiğimiz sözleri, hakk olan yazdığımız yazilari dosdoğru yapsaydık simdi dünya çok daha guzeldi... Fazla uzattık hakkınızı helal edin bu gidiş yeni bir dönüşün habercisi olabilir inşallah Allaha emanet olun... Selam ve Dua ile...

12 yorum

Yazdıklarınız o kadar güzel ki , birinin bile ypabilmesine vesile olabildiyseniz ne mutlu size.. Davetten de yazmaktan da vazgeçmeyin.

Allahın izniyle bu yoldan ayrılmak yok...

En kısa zamanda o güzel yazılarınla bekliyoruz seni kardeşim selam ile dua ile kal her daim ..
Çok açma arayı :)

O halde yeni dönüşü bekliyor olacağız...

Merhabalar Furkan Yetek.

Uzun bir arama verme kararınıza saygı duymamla birlikte üzüldüğümü de söylemek isterim. Ben de zaman zaman çok sık aralar verdim. Yani çok geldik gittik. Ama bu ara vermelere gerçekten ihtiyaç duyuluyor. Sizin de dediğiniz gibi bu sayfalarda ahkam kesiyoruz, ama icraata gelince kocaman bir tısss! Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Yeni bir blog sayfası adı ile de olsa, mutlaka burayı boş bırakma.

Bizler yine Furkan Yetek ile hangi konuda olursa olsun bir şeyleri paylaşmaya var olmakla birlikte, daha önceki paylaşımlarınızdan da keyif aldığımızı ve mutlu olduğumuzu bilmenizi isterim.

En kısa zamanda görüşmek dileğim ile birlikte Allah'a emanet ol.

Allah razı olsun ... Allaha emanet olun...

Özletme paylaşımlarını grüşmek üzere

Sınavların olduğunu söylemiştin. İnşaallah hayırlısı olur.

Allah razı olsun abla... Bakalım bu hafta başladı inşaallah bir sıkıntı çıkmadan derslerden geçeriz... Dualarinizi bekliyoruz inşaallah...


EmojiEmoji